EKSKLUZYWNE OFERTY TYLKO NA DZIŚ. ZAREJESTRUJ SWOJE BEZPŁATNE KONTO
profile-pic
Nikole C.
właśnie zrobiłem
$ 350

Bitcoin Profit Polityka prywatności

Bitcoin Profit Polityka prywatności

Poniżej znajdują się ważne definicje używane w naszej polityce prywatności. Polityka prywatności określa, w jaki sposób wykorzystujemy dane naszych klientów. Korzystamy z informacji naszych klientów, aby ulepszać nasze usługi i przekazywać ważne aktualizacje i możliwości.

Definicje

Pliki cookie - odnosi się do plików umieszczanych w przeglądarce w celu określenia historii przeglądania i pomocy w oferowaniu spersonalizowanej obsługi przeglądania.

RODO - odnosi się do ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych. Prawo to określa, w jaki sposób platformy internetowe obsługują informacje klientów z UE.

Platformy stron trzecich - odnosi się do brokerów partnerskich połączonych z Bitcoin Profit strona rejestracji.

Rodzaje zbieranych danych

Bitcoin Profit zbiera dane identyfikacyjne klientów i dane kontaktowe. Dane identyfikacyjne obejmują imię i nazwisko oraz aktualny adres. Dane kontaktowe obejmują numer telefonu i adres e-mail.

Cel zbierania danych

Zbieramy dane, aby pomóc nam oferować najlepsze doświadczenia handlowe. Bitcoin Profit udostępnia dane klientów bazowym brokerom. Należy pamiętać, że nasza platforma przekierowuje Cię na stronę zewnętrzną.

Możesz zostać poproszony o podanie dodatkowych szczegółów i przesłanie dokumentów identyfikacyjnych do celów KYC. Nalegamy, aby nasi użytkownicy przeczytali i zrozumieli politykę prywatności danych platform stron trzecich.

Udostępnianie danych

Bitcoin Profit udostępnia dane użytkowników tylko odpowiednim partnerom. Wszystkie wrażliwe informacje naszych klientów traktujemy w ścisłej poufności, zgodnie z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych UE (RODO).

Zmiany w Polityce Prywatności

Mamy prawo do zmiany naszej polityki prywatności w dowolnym momencie. Otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o wszelkich zbliżających się zmianach. Rozsądne jest również okresowe przeglądanie tej strony w celu ustalenia, czy są jakieś zmiany.