EKSKLUZYWNE OFERTY TYLKO NA DZIŚ. ZAREJESTRUJ SWOJE BEZPŁATNE KONTO
profile-pic
Nikole C.
właśnie zrobiłem
$ 350

Bitcoin Profit Warunki i zasady

Przeczytaj nasze warunki i zasady przed zarejestrowaniem konta na tej stronie. Pamiętaj, że rejestrując się, potwierdzasz, że akceptujesz nasze warunki.

Definicje terminów

  • Terminy wyjaśnione poniżej zostały użyte w naszych warunkach. Przeczytaj poniższe definicje, aby zrozumieć ich kontekst.
  • Podmiot stowarzyszony - odnosi się do każdej marki powiązanej z Bitcoin Profit marka, w tym firmę, która za nią stoi i powiązane strony trzecie.
  • Konto - odnosi się do platformy, do której uzyskujesz dostęp po zarejestrowaniu się Bitcoin Profitoficjalna witryna internetowa lub za pośrednictwem jej podmiotów stowarzyszonych.
  • Kraj - odnosi się do krajów, w których Bitcoin Profit jest uprawniony do działania. Więcej informacji można znaleźć na stronie o nas.
  • Robot handlowy - odnosi się do platformy, która po rejestracji automatycznie łączy Cię z brokerem będącym stroną trzecią.
  • Polityka prywatności - odnosi się do zasad, które regulują sposób Bitcoin Profit korzysta z informacji kontaktowych podanych podczas rejestracji.

Potwierdzenie

Rejestrując się w Bitcoin Profit, potwierdzasz, że przeczytałeś iw pełni akceptujesz jej warunki. Potwierdzasz również, że bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje działania i nie będziesz ich wstrzymywać Bitcoin Profit lub jej podmioty stowarzyszone odpowiedzialne za wszelkie wyniki handlowe.

Ponadto potwierdzasz, że zdajesz sobie sprawę, że handel kryptowalutami wiąże się ze znacznym ryzykiem. Rejestrując się, potwierdzasz, że akceptujesz ryzyko związane z robotem. Potwierdzasz również, że masz ukończone 18 lat i jesteś w stanie podejmować świadome decyzje.

Ponadto zgadzasz się z naszą polityką prywatności, która mówi, że możemy udostępniać Twoje dane brokerom będącym stronami trzecimi i możemy wykorzystywać Twoje dane kontaktowe do wysyłania materiałów promocyjnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie Polityka prywatności.

Konta użytkowników

Ponosisz pełną odpowiedzialność za swoje działania na naszej stronie internetowej. Jak wspomniano powyżej, założenie konta handlowego u nas oznacza, że ​​przeczytałeś i zgadzasz się z naszymi warunkami.

Upewnij się, że tworzysz silne hasło, aby chronić swoje konto przed intruzami. Nie możemy być pociągnięci do odpowiedzialności za twoją nieostrożność. Właściwe środki ochrony hasłem nakazują utworzenie hasła składającego się z co najmniej 12 znaków, w tym małych i wielkich liter, cyfr i symboli.

Własność intelektualna

Bitcoin Profit zachowuje wszelkie prawa dotyczące swoich platform. W dowolnym momencie możemy zmienić projekt naszej platformy lub adresów URL.

Twój Bitcoin Profit konto jest częścią naszej własności intelektualnej i mamy prawo je zamknąć w dowolnym momencie, jeśli narusza nasze warunki. Dlatego możemy zawiesić lub zamknąć Twoje konto w dowolnym momencie i bez żadnego powiadomienia lub odpowiedzialności.

Klauzula „Tak jak jest” i „W miarę dostępności”

Nasze usługi są świadczone tak, jak są. Nie udzielamy żadnej gwarancji za jakiekolwiek usterki lub wady. Rejestrując się potwierdzasz, że przeczytałeś, zidentyfikowałeś ewentualne usterki i akceptujesz je bez zmian.

Prosimy pamiętać, że nie oferujemy porad finansowych, a informacje na tej stronie mają jedynie charakter poglądowy. Nie rejestruj się, jeśli nie zgadzasz się na otrzymywanie naszych usług w obecnej postaci.

Zmiany warunków

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji lub zmiany naszych warunków w dowolnym momencie. Otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o zmianach.